KONST / Litografier / Färglitografi 7764025
nr 776 4025
Färglitografi
Krallis, 10/90, signerad, bladets mått: 63x47
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 september 2012
kl 17:52:54
100 kr
200 kr
300 kr
400 kr